-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

EMRAT /18 të arrestuarit e “Tempullit” të Vlorës dalin sot para gjykatës, do t’iu njihet masa e sigurisë

Kryesoret

Këtë diel po mbahet seanca gjyqësorë për 18 të arrestuarit në kuadër të megaoperacionit antidrogë “Tempulli” i cilin u zhvillua edhe në Vlorë.

Seanca ka nisur që prej orës 10:00 dhe pritet të njihet masa e sigurisë ndaj të arrestuarve.

Personat që do të njihen me masën e sigurisë janë: Marjano Latifaj, Meridio Beluli, Qamil Veshaj, Manuel Veshaj, Bledar Bajrami, Emisa Bajrami, Ilir Beja, Ariselda Delibashi, Gabriele Paskali, Albano Shabani, Shkëlqim Bakaj, Aleksandro Alikaj, Fatmir Alikaj, Rael Hoxhaj, Dashamir Dahri, Eriselda Zekaj, Nikola Bledar Selimaj, Julian Shabani.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit