-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Anton Gjinaj

Ndërtues në Shqipëri, trafikant në Spanjë! SPAK i merr 23 pronat miliona euro bosit

Prokuroria e Posaçme (SPAK) i kërkon Gjykatës së Posaçme që të konfiskojë 23 pronat që i ka sekuestruar një vit më parë ndërtuesit Pashuk...

Bashkia e Veliajt refuzon të tregojë sa tendera i ka dhënë trafikantit të kokainës

Dy ditë më parë me kërkesë të SPAK-ut, gjykata e Posaçme vendosi sekuestrimin e pasurisë së biznesmenit Anton (Pashuk) Gjinaj (Gjini), i cili pak...

PD: 4 bashkitë socialiste që i dhanë 13 tendera ndërtuesit trafikant

Partia Demokratike deklaron se bashkitë Tiranë, Krujë, Durrës dhe Lezhë janë treguar shumë bujare me firmën “Alessio 2014” të biznesmenit Anton Gjinaj, që SPAK...

Gjykata: Arsyet që bllokuam firmën e njohur dhe 23 pasuritë e biznesmenit në Tiranë

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka zbardhur vendimin për sekuestron e pasurive të biznesmenit Anton Gjinaj, që janë objekt i...

Biznesmeni në “rrjetën” e SPAK, si tentoi të humbte gjurmët pas dënimit në Spanjë

Në Shqipëri, Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, njoftoi të mërkurën se Gjykata e Posaçme ka pranuar kërkesën e saj për...

DEA “gozhdoi” Pashukun! Firma e biznesmenit të ndërtimit tendera nga shteti

Gjykata e Posaçme sekuestroi sot 23 prona të biznesmenit Anton Gjinaj, i dënuar për trafik droge në Spanjë. Me emrin Pashuk Gjini ai është...

Firma e biznesmenit u sekuestrua, Bardhi pyet SPAK-un: Veliaj i dha tendera, pse nuk hetoni?

SPAK njoftoi sot se Gjykata e Posaçme i ka bllokuar 23 pasuri biznesmenit Anton Gjinaj, i dënuar nga Spanja dhe që po vuan dënimin...

SPAK i bllokoi, kush është biznesmeni në burg me 2 emra dhe 23 pasuri në Tiranë?

Gjykata e Posaçme me kërkesë të SPAK-ut i sekuestroi sot 23 pasuri biznesmenit Anton Gjinaj, i dënuar nga Spanja dhe që po vuan dënimin...

Firma e njohur dhe luks! Sekuestrohet pasuria marramendëse e biznesmenit të ndërtimit

Me kërkesë të SPAK-ut, gjykata e Posaçme ka vendosur sekuestrimin e pasurisë së biznesmenit Anton (Pashuk) Gjinaj (Gjini), i cili pak javë më parë...

Kush është bosi i ndërtimit që u soll fshehurazi nga Madridi në burg në Shkodër?

Një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri në fushën e ndërtimit, siç është Anton Gjinaj alias Pashk Rrapi, është transferuar nga Spanja në...

Latest news

/5pyetjet.al