-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#arme

Të shtëna me armë në Greqi, plagosen 3 persona

Disa të shtëna janë dëgjuar në Greqi pranë stadiumit të Panathinaikos. Sipas informacioneve të para nga, për një arsye ende të panjohur, tifozët janë përleshur...

Grabitje me armë në Valias, ja çfarë raportohet

Një grabitje me armë dyshohet se ka ndodhur në Valias. Gazetari, Esido Barkaj bën me dije se një qytetar në Valias ka lajmëruar policinë ku...

‘Kërcet’ arma në lagjen ‘Bregu i Diellit’, policia arrin në vendngjarje

Të shtëna me armë janë dëgjuar disa minuta më parë në Bregun e Diellit në Prishtinë. Nuk dihet ende a ka të lënduar dhe nuk...

Policia e Kosovës sekuestron armë në veri të Kosovës, arrestohet një person

Ministri i Brendshëm i Kosovës, Xhelal Sveçla ka bërë të ditur se është bastisur një lokacion në Uglarë të Zubin Potok, ku janë gjetur:...

FOTO/ Trafikonin armë, ja kush janë 3 të rinjtë e arrestuar nga policia

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me operacionin kundër trafikut të armëve të ndërmarrë nga Policia në kryeqytet. Në pranga u vunë Blerim Krasniqi,...

Zbardhet plagosja në Durrës, autor i sulmit djali i xhaxhait

Është zbardhur plagosja e 24-vjeçarit në Durrës mbrëmjen e kaluar . Ai u paraqit në spital i plagosur në këmbë. Sipas policisë autor i plagosjes është...

E rëndë! Po pastronte çiften, humb jetën një person në Maliq

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Zëmbak në Maliq. 45 vjeçari Taulant Myftarlli ka qenë duke pastruar armën tip çifte, që e posedonte...

Parandalohet ‘Banjska e dytë’, sekuestrohet armatim i lartë në veriun e Kosovës

Policia e Kosovës ka konfiskuar një sasi të madhe armatimesh në veri të Mitrovicës. Policia ka zhvilluar dje një operacion të madh në rrethinën...

Zelensky thirrje Perëndimit: Përshpejtoni dërgesat e armëve që na keni premtuar

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky u kërkoi sot aleatëve perëndimorë të përshpejtojnë dërgesat e premtuara të armëve ndërsa Kievi përpiqet të shmangë një ofensivë të...

Policia gjen arsenalin e armëve në Veri të Kosovës

Ministri i Brendshëm Xhelal Sveçla, dhe drejtori i Policisë, Gazmend Hoxha, gjatë një konference për media kanë folur për armët dhe municionin e gjetur nga...

Latest news

/5pyetjet.al