-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#arratisje

Tentoi të arratisej, arrestohet në kufirin me Malin e Zi 72-vjeçari

Është arrestuar një 72-vjeçar i cili kishte qenë me precedentë të mëparshëm në Hanin e Hotit. Ra në pranga Faruk Sekja banues në Shkodër. 72-vjeçari...

Kush janë tre bosët që policia dështoi t’i kapte në 2022-shin?

Në vitin që lamë pas kryefjalë e kronikës së zezë në Shqipëri kanë qenë tre emra të bujshëm të cilët vijojnë që të jenë...

I dha një dorë policisë që t’i arrestonin djalin përdhunues, flet e ëma e Spartak Dyrmishit: Pasi kreu krimin, erdhi e më rrahu!

Arrestimi i 45-vjeçarit Spartak Dyrmishi, të akuzuar për përdhunim në shtetin grek është bërë i mundur falë ndihmës që nëna e tij i ka...

Udhëtimi i fundit i “mbretit”! Avdylajt: Nuk kemi asnjë dijeni

Sot kishte një zhvillim të ri në lidhje me dosjen e zhdukjes së Ervis Martinajt. Prokuroria e Kurbinit ka pyetur kushërinjtë Avdylaj, Astrit dhe Jasim...

E futën në grackë? Eksperti: Ky është “filmi” që kopjoi Vis Martinaj për t’u zhdukur

Prej dy muajsh nuk ka asnjë gjurmë nga Ervis Martinaj. Bosi i lojërave të fatit u zhduk pa “nam dhe nishan” në 10 gusht....

Eksperti flet për “5pyetjet.al”: Vis Martinaj është gjallë, bëri operacion plastik

Prej më shumë se dy muajsh nuk ka asnjë gjurmë nga Ervis Martinaj. Bosi i lojërave të fatit u zhduk pa “nam dhe nishan”...

Kush i çoi mesazh Vis Martinajt para zhdukjes? Deputeti nxjerr informacionin “sekret”

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ashtu si disa javë më parë në parlament, sot u shpreh se ka informacione rreth zhdukjes së Ervis...

Kurthi dhe misteri/ Kush e rrëmbeu ushtarin e Vis Martinajt?

Mister vijon që të jetë zhdukja pa gjurmë e 29 vjecarit Ulvi Skana. Prej 5 muajsh familja nuk ka asnjë lajm prej tij. As...

Merret peng “ushtari” i Ervis Martinajt? Gjurma e fundit që ktheu “përmbys” Tiranën

Mister vijon që të jetë zhdukja pa gjurmë e 29 vjecarit Ulvi Skana. Prej 5 muajsh familja nuk ka asnjë lajm prej tij. As...

Zhdukja e dytë e bujshme dhe lidhja me Vis Martinajn? Nëna: Si ma rrëmbyen djalin

Pesë muaj i zhdukur, 29-vjeçari Ulvi Skana është përmendur edhe si lidhje shoqërore e Can Karriqit, i vrarë në dhjetor të vitit 2021. Vrasje...

Latest news

/5pyetjet.al