-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#banore

“Banorë bëni gati valixhet”, zarf i kuq mbërrin në shtëpi

Pak minuta më parë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” ka mbërritur një zarf i kuq. Zarfi u lexua nga aktori Romeo Veshaj dhe u...

IKMT zbarkon te “Myslym Keta”, nis shembja e pallatit, dy banorë përfundojnë në polici!

IMT ka zbarkuar sot në mëngjes në rrugën ‘Myslym Keta’ për të prishur pallatin e dëmtuar nga tërmeti. Edhe pse disa prej banorëve janë...

‘Asnjë gjemb në këmbë nuk i ka hyrë asaj…’/ Banorët përplasen me ndërtuesen që shiti tre herë banesat e tyre!

Në vitin 2019, “Stop” ka publikuar rastin e Luan Nikollarit, i cili denonconte ndërtuesen Drita Daci, për shitje dy herë të apartamentit, që e...

Tërmet i fuqishëm godet jugperëndimin e Kinës

Një tërmet 6.6 shkallë të Rihterit ka goditur të hënën pjesën jugperëndimore të Kinës, sipas Shërbimit Gjeologjik amerikan. Epiqendra e tërmetit ishte rreth 43 kilometra në...

VIDEO- Të shtëna me armë në qendër të Napolit, terror te banorët

Disa të shtëna armësh shpërthyen në ajër në zemër të Napolit, duke shkaktuar panik te klientët e një lokali me tavolina në natyrë. Mediat...

Latest news

/5pyetjet.al