-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#burg grek

Gjykata greke rikthen në burg shqiptarin që vrau kunatin

Gjykata e Apelit në Greqi ka marrë vendimin që 50-vjeçari i cili vrau kunatin e tij të kthehet në paraburgim. Ai u la pak...

U fsheh pas shkurres, policia e kap rastësisht

Një 36-veçar i shpallur në kërkim prej kohësh nga autoritetet greke është arrestuar sot. Autoritetet greke e njihnin me 3 emra të ndryshëm  dhe i...

I refuzojnë lejen, të dënuarit shqiptarë ‘kthejnë përmbys’ burgun grek, ndërhyn Policia e forcat speciale

Një sërë incidentesh të dhunshme janë regjistruar së fundmi në burgun grek të Domokut, ku sipas mediave vendase, shkaktarët e rrëmujës janë pikërisht të...

Latest news

/5pyetjet.al