-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Gjykata greke rikthen në burg shqiptarin që vrau kunatin

Kryesoret

Gjykata e Apelit në Greqi ka marrë vendimin që 50-vjeçari i cili vrau kunatin e tij të kthehet në paraburgim. Ai u la pak ditë më parë nga gjykata në arrest shtëpie.
Deri më sot, 50-vjeçari qëndronte në arrest shtëpie për shkak të mosmarrëveshjes mes Prokurorit dhe Hetuesit.

Kujtohet se 50-vjeçari ka vrarë me pushkë gjahu 33-vjeçarin, duke e qëlluar me pikë dhe menjëherë më pas është dorëzuar në polici.

Pak më parë ai kishte mësuar nga vajza e tij tashmë 18-vjeçare se vëllai 33-vjeçar i gruas së tij të dytë e përdhunonte që në moshën 9-vjeçare dhe në periudhën e fundit po e shantazhonte. duke publikuar materiale video.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit