-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

dafina zeqiri

Vijon drama! Ledri “shigjeton” Dafinën me foton e fundit?

Drama Dafina-Ledri-Sara nuk po merr më aq shumë vëmendje dhe së fundmi personazhet i kemi parë më të ndarë se kurrë të angazhuar në...

Kaq shpejt! Zbulohet data se kur do martohet Dafina Zeqiri

Menjëherë pas vitit të ri, në muajin janar artistja dhe partneri i saj Kreshnik Gjergji do t’i thonë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni private. Lajmi...

Kënga e Ledrit thumb për Dafinën, komenti i tij shkak i ndarjes me Sarën?

Ledri Vula ditën e djeshme ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Paranormal”. Mes rreshtash Ledri duket se ka thumbuar dy nga...

FOTO/ Vjen lajmi i madh! Ja çfarë konfirmoi Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri ka konfirmuar lajmet për martesën e saj. Këtë e ka bërë me anë të një story në Instagram ku duket duke bërë...

VIDEO/ Puthje në buzë, Dafina me të dashurin e ri në momente romantike

Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji janë ndër çiftet më të komentuar së fundmi, e dyshja duket se po e shijojnë romancën e tyre publikisht. Të...

Nuk i del e keqja! Sara Hoxha ka një tjetër thumb për Dafina Zeqirin

Kohët e fundit nuk kanë munguar dramat në rrjetet sociale. E freskët është edhe ajo mes Sara Hoxhës dhe Dafina Zeqirit. Teksa u duk se...

“Njerëzit nuk duhet të më ngacmojnë se pastaj…”, kë po paralajmëron Dafina?

Dafina Zeqiri ka mbledhur gjithë fansat e saj dhe të bisedojnë në “broadcast channel” në Instagram. Këtu ajo ndan me ndjekësit momentet kryesore të...

Dafina Zeqiri sqaron të gjithë dramat e fundit

Krahas shumë projekteve muzikore dhe suksesit në artin e saj, Dafina Zeqiri ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit edhe për disa drama...

Mozzik në krah të Dafina Zeqirit, i vë kurorën në kokë: Shembull më i mirë i një femre

Pas kunjave dhe situatës aspak të qetë mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe Sara Hoxhës duket se këtij debati u është bashkuar edhe Mozzik. Për mes...

Fajtor Ledri? Sara Hoxha tregon pse duket e mërzitur

Në një video në Instagram Sara Hoxha ka shuar kureshtjen e ndjekësve të saj pse në shprehi të fytyrës duket si e mërzitur. Me zë...

Latest news

/5pyetjet.al