-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

dasmë

FOTO/ Vjen lajmi i madh! Ja çfarë konfirmoi Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri ka konfirmuar lajmet për martesën e saj. Këtë e ka bërë me anë të një story në Instagram ku duket duke bërë...

Ia mori të fejuarin apo jo? Gruaja e Mërgim Berishës rrëfen të vërtetat e saj: Vesa nuk është…

Burime ekskluzive për Iconstyle kanë zbuluar ftesën e Vesa Vllasaliut për Edona Berishën në dasmën e saj me Mërgim Berishën! Dje, Edona hodhi poshtë deklaratat...

Bora Zemani dhe Donald Veshaj nisin përgatitjen për dasmën e tyre?

Këtë verë dhe gjatë vjeshtës madje nuk munguan dasmat VIP. Si duket kjo është periudha e preferuar pasi që tani është bërë me dije...

As lufta nuk i ndaloi, çifti izraelit kurorëzon lidhjen, shkojnë me tank në dasmë

Një çift izraelit janë martuar pasi anuluan dasmën e tyre për shkak të sulmeve terroriste të Hamasit të 7 tetorit . Dhëndri 35-vjeçar, Rom Lev Sade dhe...

Adrola vishet nuse, po Capital-i ku është?

Adrola Dushi e ka bërë pak lëmsh rrjetin me një postim të fundit, në Instastory, ku shfaqet me një fustan të bardhë nusërie. Modelja ka...

Një super ceremoni, Lind Islami dhe Venera Lumani ndajnë momente nga dasma e tyre

Çifti i njohur i këngëtarëve, Lind Islami dhe Venera Lumani, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Ata kanë organizuar një ceremoni me shumë të...

“Ne kemi vdekur brenda”, në dasmë u vdiqën mbi 100 të ftuar nga zjarri, flet çifti

Një ngjarje tronditëse u raportua nga Iraku para disa ditësh ku me shume se 100 persona humbën jetën në një dasmë pas një zjarri...

Çifti në pistë duke kërcyer, dalin pamjet e tmerrit ku humbën jetën 114 dasmorë

Dalin pamjet nga zjarri i frikshëm që përfshiu sallën e një restoranti ku po mbahej një ceremoni martesore në Irak, ku humbën jetën tragjikisht...

Po gjuante me armë në dasmë, plumbat kapin dhëndrin, humb jetën në vend

Video tronditëse është regjistruar në Jordani ku duket momenti kur qëllohet për vdekje dhëndri gjatë një festë pak ditë para dasmës. Një burrë po qëllonte...

Dasmë për ditëlindje të djalit? Einxhel Shkira shuan kureshtjen, jep përgjigjen e shumë kërkuar

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padyshim një nga çiftet më të ëmbël të estradës. Ata janë prindër të një djali të vogël të...

Latest news

/5pyetjet.al