-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

deklaratë

Lojtaret u rrahën me njëra-tjetrën, reagon Vllaznia: Stafi dhe lojtaret tona u dërguan në urgjencë

Përballja midis Tiranës dhe Vllaznisë për femra ditën e djeshme u mbulua nga skena të turpshme. Stafet dhe lojtaret e ekipeve u goditën me njëra-tjetrën...

Fredi Beleri: Rama të tregojë vetëpërmbajtje, është kryeministër, le të sillet si i tillë!

Fredi Beleri, i cili ndodhet në burg  që prej 12 majit të këtij viti, pasi akuzohet për shit-blerje votash, ka bërë një deklaratë për...

Vdekja e 3-vjeçarit, QSUT: I mituri ndërroi jetë nga ndërlikimet e sëmundjeve të zemrës

QSUT ka reaguar për rastin e fëmijës 3-vjeçar Brian Spahiu i cili dyshohet se ndërroi jetë si pasojë e ndërhyrjes kirurgjikale në gojë. Në një...

E pazakontë! Këngëtari i njohur thotë se e ka gati varrin e tij

Ed Sheeran, këngëtari dhe kantautori i njohur ka bërë së fundmi një deklaratë të pazakontë ku ka treguar se ka hapur varrin e tij...

KFOR: Po shtojmë praninë dhe aktivitetin në veri të Kosovës

KFOR-i deklaron se po shton praninë dhe aktivitetin e tij në veri të Kosovës pas sulmit terrorist në veri të Kosovës. ”Në dritën e zhvillimeve...

OKB rikonfirmon përkushtimin për avancim global deri më 2030

Të 193 vendet anëtare të Kombeve të Bashkuara e kanë miratuar një deklaratë për të rikonfirmuar përkushtimin e tyre për Objektivat e Zhvillimit të...

Presidenca e Shqipërisë në KS, Hasani: Të bashkëpunojmë për nevojat humanitare

Ministri i Punëve të Jashtme, Igli Hasani në një deklaratë për mediat me marrjen e Presidencës së Këshillit të Sigurimit për muajin shtator nga...

“Femrat shmangin abuzimet nëse nuk pinë alkool”, italianët revoltohen me partnerin e Melonit

Partneri i kryeministres italiane, Giorgia Meloni, gazetari Andrea Giambruno së fundmi ka ngjallur shumë debate në oponioni publik në shtetin fqinj. Ai ka bërë një...

Kërcënimi për njohjen e Kosovës, presidenti malazez: Serbia nuk të pengojë krijimin e qeverisë sonë

Presidenti i Malit të Zi, Jakov Millatoviç ka reaguar pas kërcënimeve të ministrit serb të mbrojtjes, me destabilitet të rajonit për qëndrimet e mbajtura...

Goditi për vdekje inxhinierin, Rei Meta në polici: Nuk kisha qëllim ta vrisja, vdekja aksidentale

I pyetur në polici pas arrestimit, Rei Meta autori i ngjarjes ku mbeti i vdekur inxhinieri Armando Meshau, ka thënë se nuk ka patur...

Latest news

/5pyetjet.al