-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

dhune

Policia vret 26-vjeçarin me 96 plumba në 42 sekonda

Një video e re tronditëse vjen nga SHBA mbi dhunën e policisë. Gjatë një kontrolli në rrugë, oficerët me rroba civile vranë një afrikano-amerikan 26-vjeçar,...

Vëllezër dhe kushërinj sherr me shufra hekuri, lokali kthehet ‘përmbys’

Kukës-Ndërhyrja e menjëhershme e shërbimeve të Policisë parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti në një lokal në qytet, ndërmjet 4 shtetasve, të afërm...

E rëndë në Shkodër/ Policia: Vëllai rrahu dhe tentoi ta përdhunonte motrën

Shkodër-Dhunoi motrën e tij dhe tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me të, në banesë, kapet dhe vihet në pranga 24-vjeçari. Vau i Dejës...

Burri u nis ta rrihte, gruaja hidhet nga dritarja

Një grua në Greqi për t’i shpëtuar dhunës nga partneri i saj është hedhur nga dritarja e pallatit ku banon. Ngjarja ka ndodhur qytetin...

Dajak gruas dhe i qepet të dashurës, 5 të arrestuar në Tiranë

Pesë persona janë arrestuar në Tiranë për dhunë, përndjekje dhe vepra të tjera penale. “Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1...

Grushte dhe shqelma, derbi i Kroacisë përfundon në kaos total

Skena të rënda dhune janë regjistruar gjatë derbit të Kroacisë mes Split dhe Dinamo Zagreb. Përveç se një derbi kësaj radhe qëlloj dhe një ndeshje...

Policia: Tre adoleshentë rrahën 17-vjeçarin që punonte kamarier

Policia ka dhënë detajet e para për sherrin që ndodhi mbrëmë në mesnatë në Berat ku u dhunua një adoleshent teksa po punonte kamarier....

Kërcet dajaku në mesnatë/ 17-vjeçari bëhet për spital

Pesë presona në mesnatë kanë rrahur në Berat një kamarier 17-vjeçar në një piceri. Ende nuk dihen arsyet e këtij konflikti dhe autorët e...

Durrës/ Grushte dhe shqelma, 26-vjeçari rreh dy punonjësit e karburantit

Një 26-vjeçar është arrestuar këtë të diel në Durrës, pasi dyshohet se ka dhunuar dy punonjës të një pike karburanti. Ngjarja ka ndodhur dje, rreth...

Korçë/ Rrahën të riun me shkopa bejsbolli, përfundon arratia e autorëve

Katër autorët të cilët rrahën me shkopa bejsbolli 30-vjeçarin Ramadan Hasani disa ditë më parë në Korçë janë dorëzuar në polici. Mësohet se ka qenë...

Latest news

/5pyetjet.al