-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

divorcë

Pasojat e rikthimit të basteve, Tushi në “5 Pyetjet”: Shkaktojnë varfëri e divorce!

Profesori i sociologjisë, Gëzim Tushi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, foli deklaroi se pasojat e basteve dhe lojërave të fatit janë...

Pse po divorcohen shqiptarët?

Nga problemet me dhunën apo abuzimet, deri te mungesa e angazhimit në martesë dhe ftohja nga emigracioni, të gjitha këto arsye vijojnë të qëndrojnë...

Kush e pagoi kafen? Detektivja: Si e zbulojnë femrat tradhtinë në çift

Në Shqipëri, prej disa kohësh, po zhvillohet me shpejtësi edhe tregu detektivëve privatë. Bëhet fjalë për detektivë, të cilët mund t’i japin përgjigje njerëzve për...

Kujdes! Këto 3 shenja janë një hap larg divorcit

Për disa shenja të horoskopit, gushti do të jetë thjesht i mrekullueshëm dhe do të kalojnë një kohë unike në pushime me partnerin dhe...

Fiks një vit pas ndarjes, Bill Gates kërkon bashkimin me ish partneren

Krijuesi i Microsoft, Bill Gates ka shprehur dëshirën e tij për bashkimin me ish bashkëshorten Melinda. Kjo dëshirë e multimiliarderit ka ardhur fiks një...

Latest news

/5pyetjet.al