-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

dj pm

DJ PM flet për të ardhmen me Sarën dhe habit me deklaratën: Kam luftuar me ankthin

Dj Pm ka qenë i ftuar në një intervistë ku ka folur për ankthin dhe të ardhmen e lidhjes me Sarën. Ai rrëfeu për herë...

Sarah Berisha dhe DJ Pm së shpejti prindër?

Sarah Berisha dhe DJ Pm janë një nga çiftet e krijuara brenda “Big Brother Vip Albania” e që romanca e tyre vijon edhe jashtë...

Kiara po mban diçka sekret, çfarë po fsheh ajo këto 3 muaj?

Prime i mbrëmjes së kaluar, nxori në nominim Kiarën dhe Oltën, e kjo solli tension, sidomos te Luizi i cili ka frikë se mos...

‘Ajo tha po”, Dj PM i propozon Sarah Berishës

Dj PM i ka propozuar për martesë blogeres Sarah Berisha. Këtë e ka konfirmuar vetë Sarah, e cila ka postuar një foto në Instastory...

U aludua se është në një pritje të ëmbël, reagon Sarah Berisha:Goc apo çun dini gjë ju?

Historia e tyre e dashurisë nisi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, pra në “BBV” dhe mesa duket po vazhdon edhe jashtë saj. E...

Habit DJ PM: Pas daljes nga Big Brother Vip kam fjetur te Fifi

DJ PM ishte një nga personazhet më të pëlqyera brenda “Big Brother Vip”, për shkak të batutave të tij. Së fundmi ai zbuloi se në...

Sarah Berisha ndan detajin e bukur që lidhet me PM-in

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania”, Sarah Berisha ka postuar një foto me DJ PM në “Instastory”. Sarah duket se me këtë veprim ka treguar...

(VIDEO) Kledi Hysa tregon si qëndron e vërteta e marrëdhënies Sara-PM

Kledi Hysa, ish-banori i “Big Brother VIP” ka postuar një video me çiftin Sara-PM teksa janë të tre. “A u gëzuan?”, pyet Dj Pm,...

Janë ndarë? Sara sqaron marrëdhënien me Dj PM

Së fundmi, Sara dhe PM nuk kanë dalë shumë në publik dhe njerëzit filluan të aludonin se mes tyre gjërat kishin përfunduar. Kështu, e ftuar...

Maluma bëhet shkak i sherrit mes Sarah Berishës dhe PM, ja çfarë ndodhi me çiftin!

Në një intervistë në “Top Albania Radio”, Sarah zbuloi se një nga gjërat për të cilat zihen më shumë janë veshjet dhe fakti që...

Latest news

/5pyetjet.al