-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sarah Berisha ndan detajin e bukur që lidhet me PM-in

Kryesoret

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania”, Sarah Berisha ka postuar një foto me DJ PM në “Instastory”.

Sarah duket se me këtë veprim ka treguar një detaj shumë të rëndësishëm nga jeta e tyre në çift.

Blogerja vendosi të ndajë me ndjekësit dy varëse (të ngjashme me njëra-tjetrën) që ajo dhe DJ PM kishin vendosur në qafë.

Nuk dihet nëse varësja lidhet me ndonjë detaj nga lidhja e tyre por ka marrë vëmendjen e të gjithëve dhe shumë ndjekës mendojnë që kjo është një shenjë se lidhja e tyre po ecën mirë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit