-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Dollari

Euro sërish në pikiatë, ja çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja

Sot, më 23 prill 2024, dollari amerikan blihet me 94.5 lekë dhe shitet me 95.4 lekë. Euro blihet me 100.6 lekë dhe shitet 101.4 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Leku ‘buldozer’/ Euro dhe dollari e nisin javën ters

Monedha Europiane e ka nisur keq javën e re. Sipas kursit të publikuar nga Banka e Shqipërisë Euro po këmbehet mesatarisht për 101.14 lekë. Në...

Kursi i këmbimit/ Leku fut euron dhe dollarin në ‘gropë’

Sot dollari amerikan blihet me 94.5 lekë dhe shitet me 95.4 lekë. Euro blihet me 100.8 lekë dhe shitet 101.6 lekë. Franga zvicerane këmbehet në...

Me sa shiten-blihen dollari dhe euro? (Kursi i këmbimit)

Sot dollari amerikan blihet me 94.7 lekë dhe shitet me 95.6 lekë. Euro blihet me 100.8 lekë dhe shitet 101.7 lekë. Franga zvicerane këmbehet në...

Valuta/ Si po vazhdon kriza e Euros, ja me sa këmbehet sot

Sot, më 17 prill 2024, dollari amerikan blihet me 94.6 lekë dhe shitet me 95.7 lekë. Euro blihet me 100.7 lekë dhe shitet 101.6 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Euro me rënie rekord! Ja me sa këmbehen sot monedhat e huaja

Sot, më 16 prill 2024, dollari amerikan blihet me 94.2 lekë dhe shitet me 95.2 lekë. Euro blihet me 100.3 lekë dhe shitet 101.2 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Kursi i këmbimit/ Euro, dollari dhe paundi e nisin javën ters

Sot dollari amerikan blihet me 94 lekë dhe shitet me 94.9 lekë. Euro blihet me 101.9 lekë dhe shitet 102.6 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje...

Kursi i këmbimit/ Euro dhe Dollari keq e më keq në fundjavë

Sot dollari amerikan blihet me 94.2 lekë dhe shitet me 95.2 lekë. Euro blihet me 102 lekë dhe shitet 102.8 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Këmbimi valutor/ Ja me sa këmbehen monedhat e huaja ditën e sotme

Sot, më 2 prill 2024, dollari amerikan blihet me 94.7 lekë dhe shitet me 95.5 lekë. Euro blihet me 102.2 lekë dhe shitet 102.9 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Valuta/ Euro prek fundin, ja me sa këmbehen sot monedhat e huaja

Sot, më 1 prill 2024, dollari amerikan blihet me 94.8 lekë dhe shitet me 95.6 lekë. Euro blihet me 102.2 lekë dhe shitet 103 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me...

Latest news

/5pyetjet.al