-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

dorian ducka

Prej 4 orësh brenda në SPAK, Dorjan Duçka: Shkoni pyesni DASH-in

Mesditën e sotme është thirrur në Prokurorinë e Posaçme të Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit Dorian Duçkën, një personazh i njohur dhe shumë i...

Dorian Duçka i dosjes “McGonigal” futet në SPAK (FOTO)

Mesditën e sotme është thirrur në Prokurorinë e Posaçme të Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit Dorian Duçkën, një personazh i njohur dhe shumë i...

225 mijë $, Rama e licenca, CNN: McGonigal futi në hetim lobistin e opozitës shqiptare

Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte marrë 225,000 dollarë nga shqiptaro-amerikani, Agron Nezaj, i cili sipas dokumentave në gjykatë,...

E PLOTË/ McGonigal i pranon të gjitha: Po, hetova një lobist të një partie rivale të Ramës (Dokumenti)

Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte marrë 225,000 dollarë nga shqiptaro-amerikani, Agron Nezaj, i cili sipas dokumentave në gjykatë,...

PD: Konglomerati kinez ku punon Duçka sponsorizoi ekspozitën e Ramës

Partia Demokratike dy ditë përpara mocionit me debat në Kuvend, akuzon se konglomerati kinez CEFC ku punonte Dorian Duçka, këshilltari i Edi Ramës i...

FOTO/ Berisha: Ky është avioni i kompanisë kineze ku Rama udhëtoi gratis

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka shpërndarë sot një foto që tregon sipas tij avionin me të cilin Edi Rama ka vizituar gratis...

Bild: Duçka ka korruptuar dhe politikanë e gazetarë në Gjermani

Gazeta e njohur gjermane “Bild” është media e radhës që i bën jehonë skandalit “McGonigal” dhe lidhjes me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. “Një...

Misteri i dëshmitarëve që Rama i serviri FBI-së në dosjen “McGonigal”

Herën e parë që kryeministri Edi Rama foli për Dorian Duçkën pas publikimit të dosjes “Mcgonigal” në Justice.gov, ai tha: “Ka qenë zv.ministër i energjitikës në...

Shtatë herët që “New York Times” përmend emrin e Ramës për dosjen “McGonigal”

Gazeta e njohur amerikane “New York Times” i ka kushtuar sot një artikull të gjatë dosjes “McGonigal” ku përmendet edhe emri i kryeministrit të...

Skandali i McGonigal, Berisha publikon foton: Duçka i sjell Edi Ramës edhe delegacione zyrtare të huaja

Pas skandalit të ish-zyrtarit të FBI-së, McGonigal në të cilin është përfshirë edhe kryeministri Edi Rama, kryetari i PD-së, Sali Berisha ka publikuar një...

Latest news

/5pyetjet.al