-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

drogëra

VOA: Në Shqipëri shqetësues përdorimi i lëndëve narkotike nga të miturit

Në Shqipëri, ka një shqetësim në rritje mbi përfshirjen e të miturve në prodhimin dhe shpërndarjen e lëndëve narkotike. Çdo vit rreth 100 të...

Latest news

/5pyetjet.al