-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Efi Dhedhes

Efi e tregon troç, ja kush e meriton fitoren

Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”. Fansat...

Sherri mes Eglës dhe Rikes, reagon Efi: Më e rrezikuar mund të jetë…

Efi Dhedhes, e ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për ‘Big Brother Radio’ ka komentuar lidhur me përplasjen e djeshme të dy banoreve brenda shtëpisë...

“Gëzuar Shën Valentinin”, çfarë po ndodh mes Florit dhe Efit?

Këngëtari i njohur i showbiz-it i cili është larguar prej disa kohësh nga media dhe muzika së fundmi është shfaqur në disa postime të...

“Sa të ka shkuar pazar”? Efi i shtang të gjithë: Ju meshkuj…

Efi Dhedhes, e cila u bë e famshme në Big Brother VIP është një personazh mjaft i ndjekur dhe i komentuar në rrjetet sociale. Së...

Do të moderojë “Fan Club BBV”? Reagon Efi Dhedhes

Pas shumë aludimeve, duket se Efi Dhedhes ka rregulluar raportet me Top Channel dhe së shpejti do e shohim në ekran. Ndonëse ajo ka shprehur...

Efi uron publikisht Luizin dhe Kiarën për shtatzëninë!

Siç edhe e premtoi në një intervistë pak ditë më parë Efi Dhedhes i ka uruar publikisht Luizin dhe Kiarën për fëmijën që po...

“Ka qenë vuajtje…”, rrëfehet Efi: Ja pse u “zhduka” pas BBV2

E ftuar në “Më lër të flas”, ish-konkurentja e “BBV” Efi Dhedhes mbrëmjen e sotme ka treguar për “zhdukjen” e saj direkt pas përfundimit...

“Burri s’duhet të ketë shoqe si Luizi-Efin”, ja postimi që revoltoi fansat

Luiz Ejlli ka qenë padyshim fenomeni i këtij viti duke bërë që emri i tij të lakohet kudo edhe në biseda ku ai nuk...

Efi shtrohet në spital! Njofton largimin nga rrjetet sociale

Sot Efi ka njoftuar largimin nga rrjetet sociale për pak kohë, me një foto nga spitali ku ndodhet e shtruar pasi do të operohet...

A do të prezantojë “Përputhen”? Efi jep përgjigjen e shumëpritur

Efi Dhedhes, ende nuk ka sjellë një projekt të ri televiziv, por aludimet janë të shumta. Në "ask me", ndër pyetjet e shumta që...

Latest news

/5pyetjet.al