-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Egla Ceno

‘Kam një dashuri jashtë shtëpisë’, Egla habit me deklaratën e saj

Ditën e sotme Vëllai i Madh ka organizuar një lojë, ku secili prej tyre duhet të krahasojë dy banorë sipas shortit. Teksa Franceska ka...

‘Të kisha një fëmijë si ty e çoja te murgeshat’, Egla përplaset me Françeskën

Armiqësia e Françeska dhe Egla Cenos sa vjen dhe bëhet më agresive, pasi aktorja i tha modeles se më mirë mos të bëhet nënë...

‘Gore mashkull’ debat i fortë mes Eglës dhe Julit: Smirushe e keqe

Dy banorët e këtij edicioni “Big Brother VIP3”, aktorët Egla Ceno dhe Jul Deda, janë përfshirë në një debat të ashpër mëngjesin e kësaj...

Egla tërhiqet nga Meritoni? E pohon edhe një ish-banore

Në fakt është një aludim që është hapur fillimisht nga gazetari Bledi Strakosha, i cili duke analizuar disa ditë më parë lojën në "BBVIP3",...

‘Mblidhi bebat teta Egla’, Meritoni nuk ndal ironinë

Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi kanë pasur debate të ashpra dhe ‘përplasje’ me pjesën më të madhe të shtëpisë dhe jo vetëm me Eglën. Orët...

Egla nuk ndal ofendimet ndaj Françeskës: Je një copë mishi me 2 sy

Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno janë dy banorët që u rikthyen mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ndërsa Ilnisa Agolli la...

Ronaldo ‘shpërthen’ ashpër ndaj vëllait të Eglës

I ftuar në “Big Brother Fun Club”, vëllai i Egla Cenos është ‘përplasur’ ditën e sotme me gazetarin Ronaldo Sharka, teksa ky i fundit...

‘Egla vdes për Meritonin’, habit Ronaldo: Ilnisa theu mitin

Një pyetje që trazoi rrjetin, u përmend edhe në studio, kur Ronaldo i tha se nuk ka asgjë të keqe që të bësh s*ks...

Situata del jashtë kontrollit në BBV (Video)

Disa pamje ‘të frikshme’ po qarkullojnë nëpër rrjet të cilat lidhen drejtpërdrejtë me formatin më të ndjekur të ‘BBV3’. Çdo gjë jashtë kontrollit këtë vit....

Meritoni dhe Egla bëjnë paqe, ja çfarë ndodhi

Dhoma e ‘Torturës së Bardhë’ ku gjenden ‘të izoluar’ tre të skualifikuarit Ilnisa, Meriton dhe Egla, nuk është më e tillë. Kjo pasi që prej...

Latest news

/5pyetjet.al