-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sara puth Bardhin në faqe, komenti i Eglës bie në sy: Lëre mi rehat

Kryesoret

Nis protesta para Kushtetueses kundër taksimit të profesioneve të lira.

Çifti, që u njohën dhe u dashuruan në shtëpinë e “Big Brother VIP”, janë aktiv nga rrjetet sociale dhe ndjekësit nuk i kursejnë komentet pozitive për ta. Në disa foto të postuara në “Instagram”, Sara duket teksa kafshon Bardhin në faqe. “I thashë do të t’i grij faqet jashtë, s’më besoi”, shkruan ajo me humor.

Mes fansave, komentoi edhe fituesja e “Big Brother VIP 3”, Egla Ceno, që i ka dalë “në mbrojtje” Bardhit.

“O Zot i madh, lëri mi rehat Bardhin nga faqet”, shkruan aktorja, ndërsa Sara i përgjigjet më tej: “hajde shpëtoje se vetë nuk ikën ky harroje, i lezeton. Love u”. Egla vazhdimisht ka shprehur mbështetjen për çiftin Sara – Bardhi dhe i ka uruar të jenë gjithmonë të lumtur, së bashku me fëmijën që presin të vijë në jetë së shpejti.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit