-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kriset miqësia me çiftin Romeo dhe Heidi, ja si i ironizon Egla

Kryesoret

Aktorja dhe fituesja e edicionit të tretë e Big Brother Vip, mbrëmjen e djeshme ka postuar në “Instastory” një “Ask me a Question”.

Një ndër pyetjet kishte lidhje me raportin e saj me Romeon dhe Heidin.

“Kë do të zgjidhje mes Heidit dhe Romeos?” dhe Egla iu përgjigj: “Lisin”.

Me sa duket marrëdhënia e Eglës me çiftin Heidi-Romeo nuk është edhe aq e mirë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit