-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

erjon javori

Tronditje dhe frikë në Fier/ U qëllua me disa plumba! 41-vjeçari vdiq në spital

Zbardhen detaje të reja nga vrasja që ndodhi paraditen e sotme në Fier. Viktima është Erjon Javori. 41-vjeçari u qëllua me kallashnikov. Mbeti i...

FOTO nga vendi i ngjarjes/ Ky është 41-vjeçari që u ekzekutua me kallash në Fier

Tronditet Fieri. Ekzekutohet me armë zjarri një 41-vjeçar, Erjon Javori. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e sotme në lagjen ‘16 Prilli” e njohur si...

Latest news

/5pyetjet.al