-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

FOTO nga vendi i ngjarjes/ Ky është 41-vjeçari që u ekzekutua me kallash në Fier

Kryesoret

Tronditet Fieri. Ekzekutohet me armë zjarri një 41-vjeçar, Erjon Javori. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e sotme në lagjen ‘16 Prilli” e njohur si lagjja e “Backallinjve” në Fier. Policia ka rrethuar zonën dhe është vendosur në ndjekje të autorëve duke ngritur postblloqe.

“Rreth orës 11:00, në lagjen “16 prilli”, është vrarë me armë zjarri shtetasi Erjon Javori 41 vjeç, banues në Fier. Shërbimet e Policisë, sapo kanë marrë njoftim, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë identifikuar autorin dhe po punojnë për kapjen e tij.

Janë ngritur pika kontrolli në çdo aks rrugor, si dhe vijon intensivisht krehja e zonës. Ndërkaq, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit” njofton policia.

“U vra me plumba”! Vjen njoftimi i parë i policisë për ekzekutimin mafioz në Fier

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit