-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tronditje dhe frikë në Fier/ U qëllua me disa plumba! 41-vjeçari vdiq në spital

Kryesoret

Zbardhen detaje të reja nga vrasja që ndodhi paraditen e sotme në Fier. Viktima është Erjon Javori. 41-vjeçari u qëllua me kallashnikov. Mbeti i plagosur rëndë. U transportua për në spital por nuk mundi që të mbijetonte pasi plagët ishin të shumta dhe të rënda.

Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e sotme në lagjen ‘16 Prilli” e njohur si lagjja e “Backallinjve” në Fier. Policia ka rrethuar zonën dhe është vendosur në ndjekje të autorëve duke ngritur postblloqe.

FOTO nga vendi i ngjarjes/ Ky është 41-vjeçari që u ekzekutua me kallash në Fier

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit