-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

ervis martinaj

“Hape gojën ose do të vrasim tani”! Blendi Teta: Si më mori peng Ervis Martinaj

Ditën e sotme ka dëshmuar në gjyq për procesin e vrasjes së Santiago Malkos, Blendi Teta. Seanca u zhvillua në ngarkim të Leonard e...

“E kisha për shefin”! Hapen letrat për mikun e Ervis Martinajt, çfarë e lidh me vrasjen në Tiranë?

Prokuroria e Tiranës ka finalizuar hetimet dhe pritet te dorëzojë dosjen ndaj Sherrnikut për gjykim. Sipas prokurorisë i pandehuri gjatë kohës që ishte vendosur...

Kush e vrau Brilantin e Vis Martinajt? Vjen një informacioni i ri nga dosja

Automjeti me targa sllovene që dyshohet se vëzhgoi lëvizjet e fundit të Brilant Martinaj dhe dy miqve të tij, pas vrasjes u dërgua për...

Lirohet nga burgu polici që arratisi Ervis Martinajn

Lirohet nga burgu Jeton Lami. Ai kreu dënimin me 2 vite e 10 muaj burg për shpërdorim detyre pasi si agjent i policisë nuk bëri...

Njëri i zhdukur, tjetri në kërkim/ Si lindi hasmëria mes Ervin Matës dhe Ervis Martinajt?

Thelbi i mesazheve që janë zbërthyer nga aplikacioni “SKY ECC” që prokuroria firmosi 11 urdhër arreste është një përplasje mes Ervis Martianjt dhe Ervin...

Vrasja e bujshme në Bllok, kush është armiku i Ervis Martinajt që u shpall në kërkim?

Mbrëmjen e sotme është shpallur në kërkim Ervin Mata. Ai është një emër i njohur për drejtësinë edhe për përplasjen e bujshme që ka...

Pazari me Vis Martinajn dhe vrasja e Gjonit! Zbret në Rinas “tmerri” i Shkodrës

Ekstradohet nga Franca në Shqipëri Behar Bajri, i njohur si një nga njerëzit me precedentë të fortë penalë në Shkodër, mbi të cilin rëndojnë...

“Dua 500 mijë Euro për ta hequr qafe”! Kush ishte spiuni i Ervis Martinajt brenda RENEA-s?

Teksa Nuredin Dumani kishte mbyllër një bisedë paraprake të zhvilluar në “SKY” me Ervis Martinaj,i cili i ka kërkuar vrasjen e Indrit Dokles, i...

Kush e donte të vdekur Doklen? Ervis Martinaj i shkruan killerit: Më ço haber, sa lekë do

Mes shumë ngjarjeve kriminale të treguara dhe jo të treguara nga bashkëpunëtori i SPAK-ut, Nuredin Dumani, jepet dhe një moment kur ka biseduar direkt...

Babai i 4 fëmijëve, por i divorcuar! Çfarë e lidh baronin e kokainës me Ervis Martinajn?

Gëzim Çela i cilësuar si baroni i drogës vazhdon që të jetë në kërkim, pasi i shpëtoi policisë dy herë, në gusht dhe në...

Latest news

/5pyetjet.al