-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

familja

‘Mbroni familjen’! Marshim kundër surrogacisë në Tiranë

Qindra qytetarë kanë protestuar pasditen e sotme në qendër të Tiranës, në shenjë revolte kundër ligjit për nënat surrogate dhe martesat të së njëjtës...

Aksident në ‘Rrugën e Kombit’, plagosen 3 anëtarët e familjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në “Rrugën e Kombit” në afërsi të degëzimit të Rrëshenit. Një automjet tip “Fuoristradë” është batuar teksa ka qënë...

Familjarët nuk lejojnë Alma Arrazin të prehet pranë fëmijëve

Tupi i pajetë i Alma Arrazit është marrë nga familjarët e 39-vjeçares e cila do të varroset në qytetin e Durrësit, ku dhe jetojnë...

Itali/ Mori trenin dhe nuk u pa më kurrë, 14-vjeçari shqiptar i zhdukur prej 1 muaj

Familjarët nuk kanë më asnjë lajm nga djali i tyre 14-vjeçar, i cili la shtëpinë mëngjesin e 30 prillit në Prato të Italisë dhe...

Tritan Shehu: Qeveria mafioze, vrasëse e Jetës dhe Familjes!

Nje Projekt Ligj per “Shendetin riprodhues e fertilizimin e asistuar”, si skuthat naten, Qeveria hedh per “konsultime”! Nje ligj ky qe i paraprin shkaterrimit te...

Sapo ishte kthyer nga Greqia, kjo është e reja që u përplas për vdekje në Prrenjas

Neida Pishkashi, vajza që shihni në foto është 24-vjeçarja që mbeti e lënduar rëndë në aksidentin e 8 prillit në Prrenjas. Ajo ra në...

FOTO/ Makina desh shuajti një familje, 23-vjeçarja në koma

Fotoja është e makinës të aksidentuar ditën e djeshme në aksin, Prrenjas-Qafë Thanë, ku kanë mbetur të plagosur 6 persona. Një prej tyre një...

Çiljeta flet për të birin: Ka 4 motra dhe vëllezër nga babai

Teksa shijojnë qëndrimin në "Ferma VIP", Elsa dhe Çiljeta, kanë bërë një bisedë mjaft të bukur mes tyre, duke folur ndër të tjera për...

Familja kërkon drejtësi për Leonard Farrukun: Qeveria britanike të mbajë përgjegjësi

Familja e Leonard Farrukut, i riu i cili u vetëvra dhjetorin e kaluar në anijen hotel kur qëndronin azilantët, kanë thënë se qeveria britanike...

Katër persona ndërruan jetë! Si ndodhi aksidenti tragjik në Tepelenë?

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e djeshme në by-passin e Tepelenës. Tre makina u përplasën me njëra tjetrën duke sjellë ndarjen nga jeta të 4...

Latest news

/5pyetjet.al