-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Fansat

Efi reagon ashpër kundër fansave: Njeri jam dhe unë

Nëpërmjet një postimi të bërë në rrjete sociale, Efi Dhedhes ka reaguar lidhur me kërcënimet dhe ofendimet e fansave të personazheve të tjerë kundër...

Fansat shpërthejnë ndaj produksionit: Ktheni Ilnisën!

Fansat mesa duket kanë kryqëzuar produksionin e Big Brother duke e akuzuar se kanë bërë një veprim shumë të gabuar duke e larguar Ilnisa...

Mos vallë Dafina është shtatzënë?

Dafina Zeqiri ka publikuar së fundmi një foto ku shkruan se së shpejti do jetë mami e një bebi. Kjo ka futur në dyshime ndjekësit...

“Super Lisi”/ Fansat e surprizojnë me dron “panda” (VIDEO)

Edhe pse ka vetëm një javë e pak që ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother Vip”, mbi shtëpinë më të famshme në...

Tifozja e Juventusit “tërbon” fansat me fotot e fundit

Eva Padlok u bë e famshme vite më parë si një prej modeleve më seksi të Moto GP-së. Ndonëse tashmë larg cirkuiteve, 39-vjeçarja spanjolle vijon...

Kiara surprizohet nga fansja, ja reagimi i moderatores

Kiara Tito është kthyer në një personazh shumë të komentuar që pas eksperiencës së saj në "Big Brother VIP Albania". Së fundmi, një nënë e...

VIDEO-Luizi takohet me gjyshin e Kiarës

Banorët e BBV janë nga personat më të përfolur kohëve të fundit, e sidomos fituesi i programit. Një video e Luizit që ka takuar...

Efi zgjedh emisionin që do të drejtojë

Ish-banorja e BBV Efi Dhedhes ishte një nga protagonistet e këtij edicioni dhe një personazh mjaft i pëlqyer nga publiku, për qëndrimet e saj...

Fansat tronditin Kiarën, tezja i del në mbrojtje: Keni nevojë për syze? (Komentet)

Moderatorja Kiara Tito është kthyer në një nga personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar, kjo për shkak të romancës së krijuar me këngëtarin...

Luizi ka dy fjalë për të gjithë

Luiz Ejlli nuk i harron fansat e tij pas daljes nga “Big Brother Vip”. Në një dedikim prekës në InstaStory, Luizi shkruan vë në...

Latest news

/5pyetjet.al