-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tifozja e Juventusit “tërbon” fansat me fotot e fundit

Kryesoret

Eva Padlok u bë e famshme vite më parë si një prej modeleve më seksi të Moto GP-së.

Ndonëse tashmë larg cirkuiteve, 39-vjeçarja spanjolle vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Bukuroshja katalanase është tepër aktive në “Instagram”, ndërsa shfaqet në foto dhe video tepër provokuese.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit