-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

fatjon murati

Kush e vendosi tritolin në shtëpinë e babit të armikut të Ervis Martinajt?

Është vënë lëndë plasëse në një banesë është në pronësi të Mehmet Dukës, babait të Leonard dhe Elis Dukës. Sipas njoftimit të policisë nuk ka...

Atentati te “Don Bosko”, flasin fëmijët e viktimës: Mami kishte shkuar të pinte kafe

Mimoza Paja është 58-vjeçarja që u vra padrejtësisht mbrëmjen e së dielës në Tiranë. Ajo punonte si kamariere në një lokal në Don Bosko,...

Hileja që përdori armiku i Ervis Martinajt për të kaluar kufirin

Fatjon Murati, rival i grupit të Ervis Martinajt, i kërkuar nga drejtësia arriti që të arratiset nga “arresti në shtëpi” që ishte vendosur nga...

Gjyqtari e kërkon për armën, Murati shijon lirinë në Turqi

Sot ishte planifikuar seanca e radhës gjyqësore për Fatjon Muratin me akuzën e armëmbajtjes pa leje, por që shtyrë për shkak të mungesës së...

Miqësi me atentatorët e “Don Boskos”? Si u kap polici me makinën plot me lekë?

Policia ka shoqëruar një efektiv të RENEA-s, pasi  u kap nën shoqërinë e një personi qe dyshohet i përfshire në atentatin “Don Bosko”, ku...

“Donte t’i hiqte të gjithë”! Kush ishte mesazhi i killerit të “Don Boskos”?

Asgjë në dritë për momentin. Grupi hetimor i policisë së Tiranës dhe prokurorisë nuk kanë pistë konkrete për atentatin që u bë mbrëmjen e...

Dështimi i policisë me Fatjon Muratin! A ka “gisht” Vis Martinaj te atentati?

Dy ditë nga sulmi në “Don Bosko” policia e Tiranës ende nuk ka një pistë kryesore apo të ndaluar për atentatin që la të...

U arratis në Turqi, kush ia “hapi” derën e burgut Fatjon Muratit?

Gjykata e Tiranës sqaroi për mediat se përse Fatjon Murati, pronari i lokalit që u sulmua me armë mbrëmë në "Don Bosko" u lirua...

Shënjestër e atentatit në Don Bosko, Fatjon Murati i njohur në boksin profesionist

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Don Bosko ku mbeti e vdekur një grua dhe u plagosën 5 persona të...

“Ikën drejt spitalit ushtarak”! Dinamika e plotë: Si u arratisën killerat në mes të Tiranës

Policia e Shtetit ka vendosur 20 mijë Euro shpërblim për cilindo person që jep informacion në numrin e telefonit 069 41 11 546 për...

Latest news

/5pyetjet.al