-sidi education-spot_img
35.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Fatmir Sheholli

Eksperti te ‘5Pyetjet.al’: SHBA do shpallë non grata ministrin dhe ‘trurin’ e Vetëvendosjes

Drejtuesi i Institutit për Afirmimin e Marrëdhënieve Ndëretnike, Fatmir Sheholli në një lidhje me “Skype” për '5Pyetjet.al' nga Prishtina deklaroi se SHBA po përgatit...

Latest news

/5pyetjet.al