-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#fier

Vrasja e të riut në Fier, shokët bëjnë homazhe në vendin ku mbeti i vrarë

Shokët dhe kolegët e Grei Bihucit, 19-vjeçarit i cili u vra dje tragjikisht në qendër të Fierit po zhvillojnë homazhe në vendin ku u...

Vrasja e 19-vjeçarit në Fier, policia arreston autorin e dytë

Pas vrasjes së Grei Bihucin në qendër të Fierit nga Florian Muka është arrestuar edhe një 17-vjeçar. Dyshohet se dy adoleshentët të cilët janë kushërinj,...

Ndërroi jetë pas konfliktit me thika në Fier, i jepet sot lamtumira Grei Bihucit

Sot i jepet lamtumira Grei Bihucit 20-vjeçarit i cili mbeti i vrarë dje në Fier as një sherri me thikë. Ai u godit me thikë...

Vrasja me thikë e 19-vjeçarit, policia arreston autorin

Polica ka arrestuar pak çaste pas ngjarjes së rëndë në Fier autorin e vrasjes së Grei Bihuci Florjan Muka është arrestuar nga policia ku dhe...

Konflikt në Fier, raportohet për një të plagosur

Një plagosje ka ndodhur pak çaste më parë në qendër të Fierit. Plagosja ka ndodhur me armë të ftohtë të tipit thikë. Disa persona janë grindur...

Dhunonin gratë, arrestohen 2 persona në Fier

Janë vendosur në pranga 2 qytetarë  në Fier të cilët kanë ushtruar dhunë ndaj grave. Njoftimi i policisë: “Specialistët për Hetimin e Krimeve të  Stacionit të...

EMRI/ Tentoi grabitjen e kioskës në Fier, e pëson keq 42-vjeçari

Policia e Fierit ditën e sotme ka marrë një denoncim se në lagjen "1 Maji" dikush po tentonte të grabiste një kioskë duke thyer...

Asfiksohen punonjësit e kompanisë në Fier, policia reagon: 7 prej tyre…

Policia ka sjellë një reagim zyrtar në lidhje me incidentin që ka ndodhur në Fier ku disa punonjës janë asfiksuar nga rrjedhja e lëndëve...

Fier/ Rrjedhje kimike brenda kompanisë koreane, ja çfarë dyshohet

Pak minuta më parë disa ambulanca kanë shkuar pranë një kompanie koreane e cila operonte në sektorin e pajisjeve elektrike. Dyshohet se punëtorët të cilin...

Tre ambulanca rrethojnë fabrikën në Fier, dyshohet se janë asfiksuar punonjësit

Bëhet me dije se 3 ambulanca kanë mbërritur në një fabrikë të huaj në Fier. Në fabrikë prodhohen pjesë mjetesh. Nga të dhënat paraprake dyshohet se...

Latest news

/5pyetjet.al