-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

General Hospital

Kinematografia në zi, humb jetën në moshën 43-vjeçare aktori i njohur

Ylli i “General Hospital”, Billy Miller, ka vdekur në moshën 43-vjeçare, pas një lufte me depresionin. Aktori i telenovelës dhe fituesi tre herë i “Emmy”-t,...

Latest news

/5pyetjet.al