-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Gentjan Zeneli

Çfarë ka ndodhur mes Romir Zallës dhe Gentjan Zenelajt?

Romir Zalla ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në Glamur Zonë, ai pati një intervistë të këndshme me moderatoren Ester Bylykun. Ndër të tjerat në...

Latest news

/5pyetjet.al