-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Çfarë ka ndodhur mes Romir Zallës dhe Gentjan Zenelajt?

Kryesoret

Romir Zalla ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në Glamur Zonë, ai pati një intervistë të këndshme me moderatoren Ester Bylykun.

Ndër të tjerat në emision ai shprehu për të ka qenë e vështirë të punonte me aktorin Gentian Zenelaj.

Ester Bylyku: Me cilin nga aktorët bashkëpunimi, ka qenë një sfidë e vërtete?

Romir Zalla: Unë do të përmend bashkëpunimin me Gentian Zelenaj. Siç shkon çdo gjë në Shqipëri, në momentin që një gjë është shumë e suksesshme, atëherë ne biem m’sysh dhe e prishim.

Ester Bylyku: Patët kontradita me njëri-tjetrin?

Romir Zalla: Më mirë mos të t`i them se duhet një natë e gjatë pranë oxhakut për të t`i thënë. Në momentin që një gjë ka sukses, pikërisht në atë moment ndodh diçka, fillon prishet zinxhiri, diku ka një hatërmbetje, dikujt s`i pëlqen një gjë, dikush tërhiqet me marifet dhe gjëja prishet.

Ai nuk ka preferuar që të japë detaje por la të kuptohet se kanë hatërmbetje me njëri-tjetrin.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit