-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

gjobat

Si u shpëtojnë VIP-at gjobave, a japin ryshfet? Ja çfarë thotë polici i trafikut

Gerhard Baka, specialist i trafikut ka  folur për shkeljet e kodit rrugor nga shoferët dhe tentativat e tyre për të korruptuar. Ai tha se personat...

Tashmë gjobat e makinës do t’ju vijnë në telefon

Nga dita e sotme drejtuesve të makinave që do të konstatohen me shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor dhe do të ndëshkohen më gjobë,...

Ndodh në Tiranë! Ndërpritet seanca, anëtarët ikin me vrap: Erdhi policia…(VIDEO)

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në mbledhjen e sotme të Komisionit të Ankimeve dhe Sanksioneve. Në momentin që po shqyrtohen ankimi i partive...

Jeni gjobitur për makinën? Nëse e paguani brenda 15 ditëve përgjysmohet

Pas votimit në Kuvend dhe futjes në fuqi ka nisur zbatimi i ndryshimeve të reja të Kodit Rrugor. Akset rrugore nuk do të kenë më...

Kosova të martën gjoba për targat, SHBA: Shpresojmë për marrëveshje

Shtetet e Bashkuara thanë se shpresojnë që Kosova dhe Serbia të arrijnë një marrëveshje “në ditët në vijim” për çështjen e targave, me mbështetjen...

Alibeajt çon propozimet në Kuvend: Ulni gjobat, hiqni postblloqet e policisë

Grupi i Enkelejd Alibeajt brenda PD-së ka depozituar propozimet në komisionet parlamentare për ndryshimet në Kodin Rrugor, që pritet t’u bashkëngjiten atyre te Taulant...

Pse i vendose gjobë Benit? Shefi kërcënon policët, por e filmuan brenda në zyrë (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim të fortë në Tik Tok duke treguar atë që ndodh në një pjesë të komisariateve të vendit...

Nami me gjobat në Kosovë, rreth 2 mijë në 24 orë

1 mijë e 960 gjoba për drejtuesit e automjeteve janë dhënë në 24 orët e fundit në Kosovë. Ndërkohë janë dhënë edhe 109 të tjera,...

Latest news

/5pyetjet.al