-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

gruan

FOTO/ Vrau ish-gruan e tij, ky është shqiptari më i kërkuar në Itali

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në provincën Casterlfiorentino të Firences në Itali, ku  35-vjeçarja Klodiana Vefa është vrarë në mes të...

EMRI/ Vrau me thikë gruan e tij, dënohet me burgim të përjetshëm shqiptari

Autoritetet greke kanë dënuar me burgim të përjetshëm Vladimir Beqiraj, shqiptarin i cili një vit me parë vrau me thikë gruan e tij në Tsilivi...

Policia serbe terrorizon gruan shqiptare, vetëm se djali i saj kishte të veshur bluzë me shqiponjë

Përveç shtetasve të Kosovës, policia serbe ka nis të terrorizojë edhe shtetasit e Maqedonisë që kalojnë transit nëpër Serbi. Dhe kjo, edhe për shkaqe...

Vrau gruan dhe e hodhi në kanal, zbulohet letra tronditëse e autorit para krimit

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja që tronditi Korçën një natë më parë, ku 55-vjeçari Gjergj Mullalli vrau bashkëshorten dhe në orët e...

VIDEO/ “E mora vesh mbrëmë vrasjen e nuses”, flet nëna e Gjergj Mullallit

https://youtu.be/ifc_KpHvKhw Nëna e 55-vjeçarit Gjergj Mullalli, që vrau të shtunën gruan dhe e hodhi në një gropë septike ndërsa ditën e sotme vrau veten, ka...

Detajet e reja, Gjergj Mullalli hapi zjarr ndaj policisë, kur u rrethua, qëlloi veten

Policia e Shtetit ka reaguar pas gjetjes së vetëvarur të Gjergj Mullallit, i cili vrau me armë zjarri bashkëshorten e tij ditën e djeshme...

Rrahu dhe kërcënoi me jetë gruan, shpallet në kërkim 64-vjeçari në Kurbin

Ushtronte vazhdimisht dhunë ndaj bashkëshortes së tij dhe e kanoste atë për jetën, shpallet në kërkim 64-vjeçari. Gjatë kontrollit në banesë, Policia gjeti dhe sekuestroi...

Tiranë, burri dhunon gruan me sende të forta dhe largohet

Mbrëmjen e sotme, në rrugën “4 Dëshmorët”, shtetasi A. Sh., 43 vjeç (shurdhmemec), dyshohet se ka goditur me sende të forta bashkëshorten e tij,...

E tmerrshme/ Drogoi gruan e tij për 10 vite, e filmoi teksa 83 burra abuzuan me të

Një ngjarje mjaft e rëndë e zbuluar së fundmi ka tronditur Francën. Një burrë 51-vjeçar i identifikuar me pseudonimin Dominique nga Mazan, një provincë...

Vrau gruan në sy të foshnjës, merr propozime për ta bërë film jetën e tij

Më 11 maj, 2021, 32-vjeçari Babis Anagnostopulos, me profesion pilot vrau gruan e tij 20-vjeçare Caroline Crouch në gjumë në sy të foshnjës së...

Latest news

/5pyetjet.al