-sidi education-spot_img
4.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#hartim

Mediat serbe: Gjermania po punon për hartimin e statusit të komunave serbe në Kosovë

Organizatat e përmendura kanë punuar në atë dokument muajt e fundit dhe versioni i rishikuar, i cili duhet të përmbajë komentet e OJQ-ve serbe...

Latest news

/5pyetjet.al