-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

i mitur

Plagosje në Fier, 16-vjeçarit i fusin thikën në mes të qytetit

Mbrëmjen e sotme është regjistruar një plagosje me thikë në afërsi të vendit të quajtur "Zogu i Zi" në Fier. Mësohet se i plagosur ka...

14-vjeçari me fraktura në kafkë përfundon në spital, detajet e para

Një 14-vjeçar nga Korça ka mbërritur në spitalin rajonal të këtij qyteti me fraktura të rënda në kafkë. Mësohet se ai është konfliktuar me persona...

E rëndë, 13-vjeçari vret veten me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e së martës në Ferizaj ku u gjet i pajetë një 13-vjeçar. Në lidhje me rastin e rëndë...

Dhunoi fëmijën e mitur, arrestohet nëna, më pas dërgohet në psikiatri

Policia e Kosovës për me një njoftimi ka bërë të ditur se ka arrestuar një grua nga Malisheva pasi ajo ka ushtruar dhunë fizike...

Sulmuan fizikisht të miturin, pranga për 3 të dyshuarit

Policia e Kosovës për mes një njoftimi ka bërë të ditur se ka vënë në pranga tre persona pasi dyshohet se kanë dhunuar një...

Tragjike! U fut për t’u larë, mbytet 11-vjeçari në lumin Rrapun

Një 12-vjeçar me inicialet A. A., banues në Librazhd, dyshohet se është mbytur aksidentalisht duke u larë në grykëderdhjen e lumit Rrapun. Ngjarja ka ndodhur...

Tragjike! I mituri ndërron jetë duke luajtur në rërë gëlqerore

Në Brazil një 7-vjeçar ka humbur jetën disa minuta pasi u fotografua duke luajtur në rërë gëlqerore. I mituri ka humbur jetën për shkak se...

Dhunuan 26-vjeçaren greke, arrestohet i mituri shqiptar dhe 3 shokët

Autoritet greke kanë arrestuar 4 persona të mitur mes tyre edhe një shqiptar pasi janë dhunuar një 26-vjeçare greke për shkak të origjinës dhe...

Aksidentoi për vdekje të moshuarën dhe u largua, arrestohet i mituri

Ditën e sotme është regjistruar një aksident tragjik në Fushë-Krujë ku si pasojë e përplasjes mbeti e vdekur 65-vjeçarja, Mane Hoxha. Drejtuesi i mjetit një...

Përplaset i mituri në Shkodër, niset drejt spitalit të Traumës

Ditën e sotme është regjistruar një aksident në Shkodër ku si pasojë ka mbetur i plagosur një i mitur. Në lidhje me ngjarjen ka nisur...

Latest news

/5pyetjet.al