-sidi education-spot_img
17.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#investigimi

Investigimi: Si po i përdorin Rama dhe ministrat fondet publike për të rritur rrjetet sociale

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të tij po përdorin fondet publike dhe një rrjet të gjerë nëpunësish të marrëdhënieve publike për të...

Latest news

/5pyetjet.al