-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

ish burri

Shqiptarja u gjet e vrarë me thikë, identifikohet ish-burri i shpallur në kërkim (EMRI)

Vrasja e shqiptares në Greqi/ 50-vjeçari nga Vlora akuzohet se kreu krimin Zbardhet identiteti i autorit të dyshuar të krimit, për vrasjen e 40-vjeçares shqiptare...

Tronditëse në Athinë! Shkoi për ta denoncuar, burri ther ish-partneren para komisariatit

Mbrëmja e djeshme ka sjellë një ngjarje tronditëse në qytetin e Athinës ku një 28-vjeçar është masakruar për vdekje me thikë nga një 39...

“E kam rritur vajzën e vetme”! Ish-burri përgënjeshtron Ledionën: Po përdor fëmijët për famë

Banorja e Big Brother Vip, gazetarja Lediona Xheladinaj komentoi sot edhe marrëdhënien me ish-bashkëshortin e saj, që është dhe babai i vajzës, duke thënë...

Ish-burri e qëlloi me 2 plumba në kokë, Klodiana nënë e dy fëmijëve minorenë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në 20:00 të enjten e 28 shtatorit në provincën Casterlfiorentino të Firences në Itali, ku një grua shqiptare...

EMRI/ E reja shqiptare rrihet për vdekje nga ish-burri në Gjermani, motra sheh gjithçka

Një 28-vjeçare nga Kosova humbi jetën si pasojë e dhunës së ushtruar ndaj saj në parkingun e një dyqani në Aachen të Gjermanisë. Ngjarja...

Latest news

/5pyetjet.al