-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kanosje

‘2000 euro ose…’! Kërcënonte qytetarin, pranga shantazhuesit në Korçë

Një 39-vjeçar nga Korçë është arrestuar në Tiranë pasi ishte shpallur në kërkim për kanosje dhe shantazh. Sipas policisë, i arrestuari është Kreshnik Aliaj. Ai dyshohet...

Kanosi me thikë të bijën dhe ushtroi dhunë, në pranga babai

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Lushnje ku babai ka kanosur vajzën e tij 19-vjeçare me thikë. Pas njoftimit të 19-vjeçares se ishte dhunuar...

Kanosja e avokatit në Memaliaj, policia njoftim zyrtar: 41-vjeçari qëlloi në ajër…

Policia ka dalë me një njoftim zyrtar për sa i përket atentatit që ndodhi dje ndaj avokatit Andrea Zotaj. Njoftimi i policisë: Mbrëmjen e djeshme, qëlloi...

Kanosi me armë 26-vjeçarin për pronat, në pranga 21-vjeçari

Është arrestuar një 21-vjeçar i cili kishte kanosur me armë zjarri një 26-vjeçar për motive pronësie., Në pranga janë vendosur A. H., 21 vjeç, banues...

Kanosi me kallashnikov fqinjin, arrestohet 50-vjeçari në Pukë

Është arrestuar një 50-vjeçar në Pukë pasi ka kanosur me armë fqinjin. Pasditen e djeshme, shërbimet e Komisariatit të Policisë Pukë kanë marrë njoftim për...

Kanosi me thikë kushërirën e tij, arrestohet 34-vjeçari në Kavajë

Policia e Kavajës ka vendosur në pranga një 34-vjeçar i cili është banor në Luz. Uniformat blu njoftojnë njofton se ky qytetar ka kanosur me...

Publikonte fotot e 45-vjeçares, arrestohet 42-vjeçari në Vlorë

Një 42-vjeçar i shpallur në kërkim që nga 2021 për kanosje është arrestuar në Vlorë. Adion Xhuveli rezulton i dënuar për 1 vit e 3...

Dhunoi dhe kanosi babanë, në pranga 44-vjeçari

Një 44-vjeçarështë arrestuar në Shkodër pasi ka dhunuar dhe kanosur babanë e tij. “Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër arrestuan shtetasin...

Rrahu 63-vjeçarin më pas tentoi t’i ngulte thikën, në pranga i riu nga Elbasani

Një 26-vjeçar nga Elbasani ka përfunduar pas hekurave  pasi ka dhunuar një 63-vjeçar dhe më pas ka tentuar ta godasë me thikë. Uniformat blu njoftojnë...

Përndoqi, dhunoi dhe kanosi 24-vjeçaren, arrestohet i riu, çfarë ndodhi…

33-vjeçari Ermal Cane, banues në Lushnje është arrestuar nga policia e Tiranës në bashkëpunim me policinë e Lushnjës. 33-vjeçari dyshohet se ka përndjekur një 24-vjeçare...

Latest news

/5pyetjet.al