-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

karremi

“Karremi” i grupit dhe e dashura e Laert Haxhisë, kërcënohet familja e Klea Gjatës!

Bashkëpunimi i Artan Tafani, “mikut” të Laert Haxhisë me drejtësinë, bëri që të zbardhen dhjetëra ngjarje kriminale në vend dhe jashtë vendit, duke përfshirë...

Latest news

/5pyetjet.al