-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kenge

Bebe Rexha e mbyll vitin me një sukses të madh…

Revista prestigjioze e muzikës “Rolling Stone” ka publikuar listën e saj të përvitshme të 100 albumeve më të mira, dhe këtë vit ka një...

Drake u vesh me flamurin shqiptar për të, ja cila është Mariana që “i theu” zemrën

Ditën e djeshme këngëtari Drake, ka lançuar këngën e tij më të re ‘Polar opposites”, dhe ka qenë personazhi më i komentuar në mediat...

Sërish Djokoviç! Tenisti serb hyn në fushë me këngë provokuese për Kosovën (VIDEO)

Propaganda serbe vazhdon të përhapet edhe në sport, ku këtë herë tenisti i njohur Novak Djokoviç u fut në fushë gjatë prezantimit para ndeshjes...

“Kunja hidh e prit”, Olta lë komentin epik për këngën “Benzina”

Kënga e Luana Vjollcës ‘Benzina’, u komentua si ‘thumb’ nga Olta në ‘DWTS’ spektaklin e kaluar, por aktorja duket se nuk e ka lënë...

Bebe Rexha mahnit në Billboard Music Awards, performon dhe merr çmim

Bebe Rexha dhe David Guetta kanë shkëlqyer në Billboard Music Awards 2023 që u mbajt të dielën (19 nëntor), pasi u bashkuan për të...

Dua Lipa: Albumi i ardhshëm, shumë personal dhe romantik

Dua Lipa ka zbuluar se albumi i saj i ardhshëm është shumë personal dhe ka të bëjë me romancat dhe nëse një i dashur...

Në klip ishte Sara, hiqet nga YouTube kënga e Ledrit “Gjendja”

Këngëtari Ledri Vula, gjatë kësaj kohe ka qenë një nga emrat më të komentuar në showbizin shqiptar. Ai u përfol për një ndarje nga partnerja...

Dua Lipa rikthehet me “Houdini”, ja çfarë solli për publikun

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, është rikthyer me projekt të ri muzikor. “Houdini” mban titullin kënga e saj e re, e cila është...

Kënga e Ledrit thumb për Dafinën, komenti i tij shkak i ndarjes me Sarën?

Ledri Vula ditën e djeshme ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Paranormal”. Mes rreshtash Ledri duket se ka thumbuar dy nga...

Kudo përfitet se janë ndarë, ja për çfarë reagon Ledri…

A janë apo jo bashkë? Kjo është pyetja që ka munduar të gjithë në lidhje me Sara Hoxhën dhe Ledri Vulën. Këtë zhurmë kaq të...

Latest news

/5pyetjet.al