-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Kiara

“I pashë në lagje”, modelja e njohur flet të martesën e Luizit dhe Kiarës: E ndjej…

Modelja Xhesika Berberi e ftuar në “Wake Up” ka folur për shoqërinë me Kiara Titon duke u shprehur se e kanë gjykuar shumë.Xhesika tregoi...

VIDEO-Kiara në Turqi, Luizi xhiro rrugëve të bllokut

Ditën e sotme Kiara është nisur për në Turqi me grupin e xhirimit të “Kepi i Tundimeve”, ku pati zëra se edhe Luizi po...

Gazetari i njohur trondit fansat: Lidhja e Luizit dhe Kiarës është lojë

Ditën e djeshme ai ishte i ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, ku ndër të tjera foli edhe për romancën e Luizit me Kiarën.Milaimi...

Kjo u kishte shpëtuar të gjithëve! Zbulohet filmi i njohur ku ka luajtur Kiara

A e keni ditur se aktorja në filmin e njohur shqiptar ka qenë Kiara nga Big Brother VIP Albania.Moderatorja Kiara Tito duket se e...

Pritjes i erdhi fundi! Kiara hap emisionin: Diçka shumë e madhe po vjen…

“Kepi i VIP-ave” do të jetë emisioni veror që premton të mbajë mbërthyer publikun pas ekranit. Disa nga personazhet e njohur të spektaklit, përfshirë...

Çfarë po kurdisin? Olsa Muhameti shkon në Turqi me Kiarën dhe Luizin

Tashmë duket se nuk ka më dyshime se Kiara Tito do të jetë moderatore e programit "Kepi i Tundimeve". Ajo është nisur së bashku...

Luizi i vetëm në Amerikë, Kiara dhe Mozzik e “braktisin”

Artisti i njohur Mozzik nuk do të marrë pjesë në koncertet e njoftuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku do të performojë edhe...

Luizi dhe Kiara indiferentë ndaj Kleas e Elgitit në dasmë?

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë qenë të ftuar në dasmën e Kleas dhe Elgitit. Por mesa duket kanë qenë të ftuarit më “indiferentë”...

Habit ish-banorja e BBV: Do luftoja me Kiarën për Luizin

Antonela Berisha është një nga vajzat më tërheqëse të showbizz-it shqiptar dhe një ndër më të përfolurat. Ajo ishte pjesëmarrëse në sezoni ne parë të...

Krizë mes Kiarës dhe Luizit? Kristi bën deklaratën e fortë

Kiara dhe Luizi kurorëzuan lidhjen e tyre, të krijuar brenda “Big Brother VIP”, në martesë edhe pse shumë persona kishin dyshime për vazhdimësinë e...

Latest news

/5pyetjet.al