-sidi education-spot_img
35.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kokaine

Zbulohet laboratori i drogës, arrestohen tre shqiptarët në Itali

Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë të moshës 30, 41 dhe 51 vjeç. Gjatë një kontrolli në një apartament në Lentate sul Seveso, në Brianza...

Po transferohej nga burgu i Koridhalosë, shqiptari gëlltiti qeset me kokainë

Një ngjarje e pazakontë është zbuluar nga gardianët e burgut të Larisas në Greqi. Një i burgosur shqiptar 28 vjeç është evidentuar teksa kishte...

Iu gjetën 4.5 kg kokainë, arrestohet shqiptari në Zvicër

Një 39-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia zvicerane në vendkalimin e autostradës Chiasso-Brogeda. Shqiptari po transportonte një sasi të madhe kokaine. Gjatë kontrollit të makinës së...

19 të arrestuar për kokainë në Tiranë, policia: Njëri është shofer në KLSH

Policia e Tiranës ka bërë një sqarim në lidhje me megaoperacionin “Tempulli 3”, ku në pranga u vunë 19 persona, të cilët akuzohen për veprën...

Kokainë për nxënësit! 19 të arrestuar në Tiranë

Sekuestrohen 1.2 kg kokainë, doza heroine dhe kanabisi në Tiranë që ishin gati për t’u shpërndarë pranë shkollave. 19 persona janë arrestuar dhe pesë...

Mbi 8 kilogram kokainë të fshehur në makinë, arrestohet shqiptari dhe italiani

Një operacion antidrogë është zhvilluar nga Policia Financiare e Bolzanos në rrugën shtetërore 38 në Val Venosta, në zonën komunale të Silandros. Policia italiane ka...

Kush është trafikanti shqiptar që u bë ‘Zot’ i tregut të drogës në Ekuador?

Rreth mesnatës së 6 Shkurtit 2024, Policia Kombëtare e Ekuadorit bastisi një vilë 2 katëshe ngjyrë bezhë në një zonë luksoze rezidenciale në rrethinat...

Arrestohet shqiptari në Itali, i gjetën 3 kilogram kokainë

Policia italiane në Bolzano ka arrestuar një 29-vjeçar shqiptar pa precedentë penalë. Gjatë kontrollit në banesën e tij në Via Torino iu gjet droga në...

Arrestohet shqiptari në Itali, iu gjet 63 gramë kokainë

Policia e Perugias në Itali ka arrestuar një 27-vjeçar shqiptar. Gjatë një kontrolli territorial policia ka vënë re se shqiptari po tentonte të largohej sapo...

Spiuni ishte brenda/ Kurthi, si u kapën tre të rinjtë me kokainë?

Zbardhen detaje të reja nga operacioni në Tiranë ku u arrestuan tre të rinj me 1.1 kg kokainë. Pas përgjimeve goditjen finale ua ka...

Latest news

/5pyetjet.al