-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Komiteti Ekzekutiv

UEFA çon “Euro 2028” në Britani dhe “Euro 2032” në Itali e Turqi

Komiteti Ekzekutiv i UEFA- s ka vendosur t'u japë organizimin e "Euro 2028" pesë federatave britanike (Anglia, Skocia, Uellsi, Irlanda e Veriut dhe Republika e Irlandës) dhe...

FSHF në garë për organizimin e një Europiani!

Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s do të shqyrtojë në mbledhjen e radhës së 26 shtatorit kandidaturat për organizimin e Kampionatit Europian U-17 për vitet 2025,...

Latest news

/5pyetjet.al