-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Kukesi

Stavri Nica e ka me gjyqtarët: Çdo ndeshje me një lojtar mangut

Trajneri i Kukësit, Stavri Nica nuk u duk aspak i kënaqur pas barazimit 0-0 që Kukësi mori me Teutën. Trajneri në fakt e ka me...

Barazim i “bardhë”në “Kukës Arena”, të zotët e shtëpisë dhe Teuta ndajnë pikët

Ndeshja e luajtur në “Kukës Arena” midis Kukësit dhe Teutës u mbyll në një barazim të “bardhë” 0-0. Në minutën e 39-të verilindorët mbetën me...

Nica shpërthen ndaj lojtarit të tij: Ka karakter të poshtër, ose unë ose Rashiti te Kukësi

Trajneri i Kukësit, Stavri Nica ka shpërthyer pas ndeshjes me Skënderbeun, ku akuzat kanë qenë të rënda ndaj sulmuesit Rashiti, të cilin e quan...

Kukësi dhe Skëndërbeu dhurojnë spektakël në kryeqytet

Përfundoi në një barazim 2-2 përballja midis Kukësit dhe Skëndërbeut  e luajtur në “Arenën e Demave”. Sfida e vlefshme për javën e 14-të, rezultoi spektakolare...

Dy javë pritje përfunduan, Egnatia pret Partizanin, Tirana-Kukësin

Superliga shqiptare rikthehet sot me javën e 13-të. Do të rifillojë aty ku u la dy javë më parë në takimin Egnatia-Partizani në Rogozhinë, me...

Mirlind Dakut: Te Kukësi u nënvlerësova, mendova ta lë futbollin, mund të merresha me lokalin

Futbollisti i kombëtares, një ndër yjet më të spikatur në këtë fazë të eliminatoreve për Euro 2024, ka dhënë një intervistë së fundmi ku...

Bedri Islami: A i mësoi gjë kësaj opozite Kukësi?

Zgjedhjet e së dielës së kaluar në Kukës, megjithëse të pjesshme dhe pa ndonjë rëndësi të veçantë për vendin, rihapën pikëpyetjet e vjetra dhe...

Kukësi merr fitoren në Korçë, mjaftoi një super gol për të mbyllur ndeshjen

Kukësi mori fitoren e parë në këtë edicion të ri, duke mundur minimalisht në Korçë Skënderbeun. Skuadra e Stavri Nicës iu fal një goli...

Tirana mposht Kukësin, verilindorët “zhyten” në fund të renditjes

Tirana ka marrë një tjetër fitore tepër të rëndësishme në “Kukës Arena” përballë Kukësit me rezultatin 1-2. Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 0-0,...

“Kurbani” i dytë i Superiores! Kukësi shkarkon Hallaçin

Rrahman Hallaçi nuk do të jetë më trajner i Kukësit. Lajmin e ka bërë publik vetë faqja zyrtare e klubit që me anë të...

Latest news

/5pyetjet.al