-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Kushtrimi

Burri gjendet i vdekur në mes të rrugës në Vlorë

Një i moshuar është gjetur paraditen e sotme i vdekur në Vlorë. Policia bën me dije se rreth orës 11:30, në lagjen Kushtrim është...

Gjenden kocka njeriu në Vlorë

Gjenden mbetje kockore të një skeleti njeriu në Vlorë. Një grua ka denoncuar paraditen e sotme se në një grumbull dheu që kishte marrë pranë...

I vihet zjarri fushës së mbetjeve në Vlorë, skemë për t’i çuar në incenerator?

Fusha e mbetjeve në qytetin e Vlorës është përfshirë gjatë natës nga flakët duke shkaktuar shumë pluhur dhe ndotje në zonën përreth. Djegia e mbeturinave...

“Shtëpia e barit” në Vlorë, pas pronarit arrestohet edhe elektricisti dhe faturisti

Në sajë të operacionit të koduar “Kushtrimi”, policia e Vlorës ka vënë në pranga edhe dy persona të tjerë, një elektricist dhe një faturist. Arrestimi...

Latest news

/5pyetjet.al