-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#lëndë narkotike

EMRI/ Kërkohej në Itali për trafik droge, arrestohet në 38-vjeçari shqiptar

Një 38-vjeçar i cili ishte shpallur nga autoritetet italiane për trafik droge është arrestuar nga policia e Tiranës. Mësohet se Ermal Furriku është arrestuar në...

Aksidentoi të moshuarin pasi kishte konsumuar lëndë narkotike, arrestohet 25-vjeçari

Disa ngjarje kanë ndodhur në Tiranë ku janë arrestuar disa qytetarë për disa vepra penale. K. K., 25 vjeç, banues në Tiranë, pasi ditën e...

EMRI/ Në kërkim prej kohësh arrestohet 29-vjeçari në Durrës

Është arrestuar një 29-vjeçar i cili ishte në kërkim për prodhim dhe shitje narkotikësh. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave...

Të shpallur në kërkim prej kohësh, në pranga 2 të rinjtë

Janë vendosur në pranga 2 qytetarë të cilët ishin shpallur në kërkim për prodhim dhe shitjen e lëndëve narkotike. Si rezultat, u kapën dhe u...

Kultivuan bimë narkotike në banesë, arrestohen 2 shqiptarët në Spanjë

Agjentët e Policisë Kombëtare spanjolle kanë arrestuar dy shqiptarë, 20 dhe 29 vjeç, në Gandia, si autorë të dyshuar të një krimi kundër shëndetit...

Në kërkim për prodhim dhe shitje narkotikësh, arrestohet 24-vjeçari në Rinas

Është arrestuar një 24-vkeçar i cili ishte në kërkim për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Në pranga është vendosur M. B., 24 vjeç, banues...

Gjenden mbi 120 kg drogë në kufirin shqiptaro-malazez, si u pikasën nga policia

Policia kufitare e Malit të Zi ka sekuestruar rreth 129 kg marijuanë në kufirin shqiptaro-malazez komuna e Tivarit. Sipas burimeve policia kufitare ka kontrolluar zonën...

VIDEO/ Ndanin kokainë në qendër të Fierit, 4 të arrestuar

Katër persona janë vendosur në pranga pasi janë kapur në flagrancë duke shpërndarë drogë. Të arrestuarit janë: Mirel Saliaj, 33 vjeç, Enri Zadrima, 39 vjeç,...

Dhunoi vajzën dhe bashkëshorten e tij, në pranga 50-vjeçari

Janë vendosur në pranga 2 qytetarë për vepra të ndryshme penale. Është arrestuar personi me iniciale L.D, 32 vjeç banues në Tiranë pasi gjatë kontrollit...

Arrestohen 6 shpërndarës droge në Lezhë, çfarë sekuestroi policia

Policia e Lezhës ka arrestuar 6 persona në kuadër të megaoperacionit kombëtar “Tempulli 2”, të akuzuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Në kuadër...

Latest news

/5pyetjet.al