-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

LEONARD DEMI

Leonard Demi: Rimëkëmbja e spiunazhit rus

“Fitore, sado e gjatë dhe e vështirë të jetë rruga, pa fitore nuk ka mbijetesë”. Churchill Inteligjenca (informacioni sekret) efektive e ka ndihmuar Presidentin Bajden...

Leonard Demi: Një sfidë strategjike afatgjatë

Sot, në mjediset e samitit të Bashkëpunimit Ekonomik Azi-Paqësor, Presidenti Xho Bajden do të takohet dhe do të zhvillojë bisedime kokë më kokë me Presidentin...

Kërkesa e PD-së për t’u regjistruar në zgjedhje në dorë të Ilir Rusmalit

Ditën e sotme në KQZ u hodh shorti për caktimin e relatorëve për ankimin e Sali Berishës dhe grupit të Enkelejd Alibeajt në KAS...

Leonard Demi: Po n’drron Europa

NDRYSHIM MODELI Rikthimi i luftës në Europë ka nxitur një zhvendosje gjeopolitike në Berlin, e cila nis me një kthim drejt Lindjes dhe Veriut europian....

Për në Madrid

Nga LEONARD DEMI Më 29 qershor, në Madrid, do të mbahet Samiti i NATO-s, ku mund të miratohet edhe një zgjerim i Aleancës me Finlandën,...

Latest news

/5pyetjet.al